Deň otvorených dverí - DOD Profituning POPRAD 2016

Deň otvorených dverí - DOD Profituning POPRAD 2016
11.01.2016
Deň otvorených dverí (DOD) v Poprade v minulých rokoch 2014 aj 2015 priniesol veľký počet ľudí, ktorí chceli byť svedkom a na vlastné oči sa presvedčiť o spôsobe a priebehu merania výkonu.

Zaujímate sa o úpravy výkonu? Zaujíma Vás, ako to prebieha, ako sa meria výkon vozidiel alebo sa chcete iba niečo opýtať?

Práve preto sme sa rozhodli pre Vás pripraviť DOD v Poprade aj v roku 2016 opäť.
Sledujte náš web alebo Facebook a dozviete sa dostatočne vopred všetko o firme Profituning a presvedčíme Vás, že autám rozumieme a robotu robíme naozaj poctivo.
Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.