Renault Megane - 2.0 TCe 16V - 250k a 340Nm

Renault Megane - 2.0 TCe 16V - 250k a 340Nm
24.02.2020

Prednedávnom nás navštívil menej známy Renault Megane III - RS 2.0T, ktorý nie je nič dlžný povesti rýchleho a športového auta. Veľmi obľúbený nenápadný hot-hach a často na okruhu Nurburgring potrápi nejedného čistokrvného „nemca“. Technický sériový výkon tohto preplňovaného dvojlitra je 250k a 340Nm. Majiteľ si pred úpravou zadovážil tzv. „Stage 2“ 
Setup:
- výfuk (od firmy #MGmotorsport) 
- frontový intercooler (od firmy #WagnerTuning). 

Po týchto zmenách sme odmerali sériový výkon 266k a 364Nm. Následne sme pristúpili k nášmu softvérovému ladeniu (chiptuningu) a vyladili sme ho na stabilných 311k (229kW) a 430Nm s perfektným priebehom výkonu. Takto navýšený výkon si majiteľ užíva najmä na okruhoch, kde sa toto auto cíti najlepšie.

 

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.