Seat Leon (III) - 2.0 TDI - 110kW (150k) a 340Nm

Seat Leon (III) - 2.0 TDI - 110kW (150k) a 340Nm
20.02.2020

Dlho sme tu nemali „Seatík“. Tak dnes si jeden zaujímavý ukážeme. Nová verzia Xperience patrí španielskemu Seatu podobne ako Alltrack Volkswagenu a Scout Škode. Štylizovaný odolnejší kombík oplýva plastovými prvkami, ktoré od tohto segmentu vozidiel môžeme očakávať. Dizajnové svetlá a krojenie plechov v duchu ostrých línií sa dostali aj do „terénnej“ verzie známeho modelu. Iné sú aj nárazníky a prahy modelu. No pod kapotou sa ukrýva koncernový dieselový motor 2.0 TDI (kód motora CRLB), ktorého technický sériový výkon je 150k (110kW) a 340Nm. Odmeraný sériový výkon bol 147k a 336Nm. Po našej štandardnej softvérovej úprave (chiptuningu) sme výkon navýšili na bezpečných 185k (136kW) a 408Nm s pekným priebehom výkonu. 

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.