VW Golf 4 - SWAP - Seat Cupra R - 1.8 Turbo - 165kW (225k) a 280Nm

VW Golf 4 - SWAP - Seat Cupra R - 1.8 Turbo - 165kW (225k) a 280Nm
02.07.2018

Dnes si opäť ukážeme niečo z našej práce - konkrétne ladenia. Prednedávnom nás oslovil majiteľ vozidla, že má VW GOLF 4 1.8 Turbo, v ktorom ma swapnutý motor 1.8 T ( kód motora BAM) zo Seat Leon Cupra, pretože mu auto nejde tak ako má, nemá z toho dobrý pocit. Následne po našej diagnostike a vyhraní sa so softvérom sme auto správne naladili na slušných 265k (195kW) a 360Nm. O kvalitne prevedenej práci nepochybujeme čo potvrdila aj recenzia spokojného zákazníka: "Chcem sa nesmierne poďakovať Za krásne odvedenú prácu na Golfe 4. Aj keď boli menšie problémy s autom, ktoré promptne vyriešili s kladným prístupom. Jednanie so zákazníkom na vysokej úrovni, či už to bolo telefonicky (objednávka) až po koniec úprav . Človek sa cítil ako doma. Ďakujem! G4 265 PS" Taktiež ďakujeme za prejavenú dôveru, že ste sa rozhodli pre našu firmu.priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla
b
Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ing. Ivan Šoltýs - 0905 248 460

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.