VW Golf (7) - 1.6 TDI 16V - 77kW (105k) a 250Nm

VW Golf (7) - 1.6 TDI 16V - 77kW (105k) a 250Nm
03.10.2019

Nedávno sme upravovali aj tento Golf 7. generácie, v kombinácií s motorom 1.6 TDI (kód motora CLHA), technickým sériovým výkonom 105k (77kW) a 250Nm. Odmeraný sériový výkon bol 105k a 240Nm. Po dôkladnej softvérovej úprave sme výkon navýšili na bezpečných 147k (108kW) a 333Nm s oveľa lepším priebehom. Auto veľmi ožilo a parametrovo sme sa priblížili k motoru 2.0 TDI. Taktiež požiadavka od zákazníka bola vypnutie systému ŠTART-STOP. V rámci honby za znížením oficiálne uvádzanej spotreby resp. emisií CO2, za ich prekročenie sú automobilky pokutované, nám túto funkciu Start-Stop vnucujú, bez ohľadu na náš záujem alebo názor. Funkciu Start-Stop hodnotíme ako veľmi nešťastnú slepú uličku, preto deaktiváciu tejto funkcie ponúkame pre koncernové vozidlá VW GROUP a BMW. Nevýhody funkcie Start-Stop: - motory sú bežne stavané na 50 tisíc naštartovaní, s funkciou Start-Stop sú však zaťažované i päťnásobne - reálne hroziace poškodenie turbodúchadla z dôvodu nedostatočného dochladzovania - opotrebovanie kľukovej hriadele - degradácia a s ňou súvisiace zníženie životnosti olejovej náplne - nadmerné opotrebenie štartéra, autobatérie a alternátora atď. 
Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás.

 priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla
b

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.