Škoda Kodiaq RS - 2.0 BiTDI 16V - 176kW (240k) a 500Nm

Škoda Kodiaq RS - 2.0 BiTDI 16V - 176kW (240k) a 500Nm
28.02.2020

ŠKODA Kodiaq RS je prvým SUV s prírastkom RS do rodiny športových vozidiel značky ŠKODA a zároveň novým lídrom SUV ofenzívy českej automobilky. Kodiaq sa môže pochváliť vrodenou kombináciou výkonu a rýchlosti. Motor 2.0 BiTDI (kód motora CUAA, ktorý sa napr. používa v Passat-e BiTDI a takých ste už na našej stránke mohli zopár vidieť) ponúka výkon až 240k (176kW) a maximálny krútiaci moment 500Nm. Ide tak o doteraz najvýkonnejší naftový motor, ktorý bol použitý v sériovo vyrábanom automobile ŠKODA. Reálne odmeraný sériový výkon bol 243k a 502Nm. Po dôkladnej softvérovej úprave (chiptuningu) sme zvýšili výkon na krásnych 300k (221kW) a 562Nm skoro s dokonalým priebehom výkonu. Zaujímavosťou je, že sériový Kodiaq RS s pretekárkou Sabine Schmitz na skoro 21km dlhom okruhu Nurburgring - Nordschleife zajazdila traťový rekord v kategorií 7-miestných SUV. Tak otázkou zostáva, o koľko by sa zlepšil tento rekord, keby si tam zobrala takto upraveného Kodiaq-a RS „Hmm“?

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.