Honda Civic - 1.6 i-DTEC 16V - 88kW (120k) a 300Nm

Honda Civic - 1.6 i-DTEC 16V - 88kW (120k) a 300Nm
19.11.2020

... kde bolo, tam bolo, bola jedna krajina vychádzajúceho Slnka ... volala sa Japonsko a v nej žili pracovití, usilovní a múdri ľudia, ktorí si dávali záležať na kvalite vyrobených produktov. Ich výrobky sa obľúbili u nás a aj po celom svete ...

Rodina Honda sa stala najväčším výrobcom spaľovacích motorov na svete. Majú s ich výrobou obrovské skúsenosti. Európsky downsizing by sa ich akoby netýkal, vždy išli vlastnou cestou. Zato majú vyspelú hybridnú technológiu, ktorú začali do áut montovať v čase, keď sa inde o tom ani nechyrovalo. Dlho sa však bránili vyrobiť naftový motor, ale dopyt v Európe ich donútil urobiť aj tento krok. Vývoju venovali osem rokov. Výsledkom bol motor motor 2.2 i-CTDi a zožal úspech. Naňho potom nadviazal motor 2.2 i-DTEC a jeho menší brat s označením 1.6 i-DTEC. Práve tento sme nedávno upravovali aj u nás. Technický sériový výkon je 120k (88kW) a 300Nm a reálne odmeraný sériový výkon bol 124k a 292Nm.
Keďže autíčko bolo v poriadku, tak sme výkon navýšili na slušných 149k (109kW) a 353Nm.

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.