Meranie výkonu Škoda Favorit - 136 L/A - 79kW (108k) a 117Nm

Meranie výkonu Škoda Favorit - 136 L/A - 79kW (108k) a 117Nm
12.07.2022

Na našich stránkach ste mali možnosť vidieť už naozaj rôzne autá, no najmä novších ročníkov, ale takúto exkluzivitu sme tu naozaj ešte nemali - originálna Škoda Favorit 136 L/A, ktorá bola časom ikonou v Rally.
Staršie ročníky si určite pamätajú. Toto autíčko sme neupravovali, len sme sa z časti podieľali na ladení, keďže ponúkame aj prenájom brzdy, či meranie výkonu. 
Táto Škoda Favorit odišla s naozaj krásnym výkonom, veď posúďte sami - 108k (79kW) a 117Nm je naozaj super.

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).

Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.