Mercedes-Benz Viano - 3.0 CDI - 165kW (224k) a 440Nm

Mercedes-Benz Viano - 3.0 CDI - 165kW (224k) a 440Nm
22.03.2019

Na cestách stretávame množstvo Transitov, Traficov či Transportérov, ktorý dokážu prepraviť ako cestujúcich, tak náklad spoľahlivo a vďaka odpovedajúcemu batožinového priestoru i so všetkým potrebným. No bohužiaľ dnes už v ani jednom nenájdeme dieselový 6 valec a už vôbec nie o objeme skoro 3-litre. No donedávna tu taká možnosť bola a práve toto Viano ukrýva v sebe poriadny motor. 3.0 CDI s technickým sériovým výkonom 224k (165kW) a 440Nm, ktorý ma v sebe poriadnu výkonovú rezervu. Možno pri normálnej jazde sa spotrebou vie priblížiť aj k spotrebám moderných dieselových "2-litrov". Škoda, že táto verzia sa v kombinácií s 3.0 CDI nevyrábala ako 4Matic. Reálne odmeraný sériový výkon bol 232k a 450Nm. Po dôkladnej softvérovej úprave sme výkon navýšili úctyhodných 272k (200kW) a  604Nm. Poviem Vám radosť mať takýto výkon v "dodávke".

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás.priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla
b
Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ing. Ivan Šoltýs - 0905 248 460

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.