Seat Ibiza - 1.5 TSI - 110kW (150k) a 250Nm

Seat Ibiza - 1.5 TSI - 110kW (150k) a 250Nm
28.04.2020

Vážení fanúšikovia čiptuningu a našej firmy. Ako dobre viete motory 1.5 TSI s kódom motora DADA sa už dajú upravovať.
Jedná o typ riadiacej jednotky „MG1“, ktorá sa používa najmä v nových benzínových vozidlách koncernu VW Group, Mercedese, BMW či iné.

Táto jednotka sa upravuje bez mechanického rozoberania a je veľmi dobre prístupná. 

Dnes si ukážeme opäť jedno z prvých takto upravených vozidiel. Seat Ibiza FR (kód motora DADA) v kombinácií s 6° manuálnou prevodovkou a pohonom predných kolies. Technický sériový výkon je udávaný na 150k (110kW) a 250Nm. Reálne odmeraný sériový výkon bol 158k a 257Nm. Po dôkladnom ladení sme výkon navýšili na stabilných 185k (136kW) a 304Nm. Pri všetkých vozidlách TSI, odporúčame skrátiť interval výmeny motorového oleja na polovicu, tankovať prémiové palivo a jazdiť vo vyšších otáčkach bez ohľadu na to, či sú upravené alebo nie.

Dôvod? Tak zvané detonačné horenie, ktoré karbonizuje motor. Viac informácii o tom, ako sa správať k modernému priamo-vstrekovaciemu a oturbenému motoru nájdete v tomto výbornom článku.

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.