VW Golf GTI (7) - 2.0 TSI 16V - 180kW (245k) a 370Nm

VW Golf GTI (7) - 2.0 TSI 16V - 180kW (245k) a 370Nm
08.01.2021

Obyčajný Golf s neobyčajným výkonom.

Volkswagen rozšíril v siedmej generácii Golfu ponuku verzie GTI o špeciálnu edíciu Performance, ktorá v porovnaní s predchádzajúcou verziou disponuje prepracovanejším a výkonnejším agregátom a „mechanický“ samosvorný diferenciál VAQ (v podstate ide o el. riadenú lamelu spojky imitujúcu mechanický samosvor, známy aj zo sesterských modelov Škoda Octavia RS a Seat Leon Cupra), ktorý umožňuje posunúť limity nedotáčavosti a zlepšuje trakciu pri výjazde zo zákruty. Aby sme nezabudli, pridali ale aj systém OPF (GPF - gas partikel filter), ktorý neteší nás a ani majiteľov, ale zjavne len normy EÚ.

Tento model sa v určitých mesiacoch dal zadovážiť ešte bez OPF/GPF.
No práve dnes je to model už s filtrom pevných častíc a nálož výkonu a zvuku je už brzdená vo výfuku...

Technický sériový výkon tohto GTI je 245k (180kW) a 370Nm (kód motora DKTB).
Naši verní fanúšikovia už vedia, že motory 2.0 TSI, v kombinácií s kvalitným prémiovým palivom a dobrým zábehom, majú častokrát vyšší reálny sériový výkon.
Pri tomto konkrétnom aute urobil majiteľ aj menšiu hardvérovú úpravu - výkonnejšie sanie od firmy FORGE.

Reálne nameraný sériový výkon aj s novým saním mal 270k a 390Nm. Po dôkladnom ladení sme výkon zvýšili na úctyhodných 335k (246kW) a 461Nm s krásnym priebehom výkonu. 
Samozrejmosťou je vypnutie obmedzovača maximálnej rýchlosti.

To všetko ako vždy bez rozoberania riadiacej jednotky.

Ak máte aj Vy záujem o úpravu, príďte si k nám po ďalšie kone alebo si len príďte dať odmerať a skontrolovať výkon Vášho vozidla. Profituning - sme tu pre Vás na našich pobočkách alebo na sociálnych sieťach Facebook (Profituning), Instagram (Profituning.sk) alebo YouTube (Profituning Slovakia).priama linka na vozidlo >>>
Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.