Optimalizácia radenia automatickej prevodovky

  • meranie
    01
  • meranie
    02
  • meranie
    03

Pomalé radenie v kritických okahimoch?

ostatne-sluzby-01Firma Profituning neponúka svojim zákazníkom iba možnosť zvýšenia výkonu a krútiaceho momentu, ale aj ďalšie služby. Jednou z nich je aj napríklad optimalizácia radenia niektorých typov automatických prevodoviek.
 

Určite poznáte situáciu, keď ste potrebovali vybudiť plný výkon vášho agregátu, ale prevodovka neskoro reagovala. Inokedy zas len jemným zošlapnutím prevodovka reaguje trhane a akoby sa nevedela rozhodnúť, ktorý prevodový stupeň zaradiť. 

Jednoznačne je to zle nadstavený manažment riadenia prevodovky, ktorý je súčasťou riadiacej jednotky motora, rovno od výroby, ale výrobca Vám nepomôže.

Riešenie častokrát sám výrobca neposkytuje, nakoľko nechce upozorňovať na problém alebo sa tento nerozhodný stav prevodovky nepreukazuje vo väčšej miere a neoplatí sa mu to riešiť. Úprava radenia prevodovky je služba, ktorú popri úprave - chiptuningu poskytujeme na objednávku na všetkých typoch automatických prevodoviek, pri ktorých je táto zmena manažmentu prevodovky možná.

Neváhajte a kontaktujte nás, ak budeme môcť, radi Vám pomôžeme. Presnú cenu úpravy Vám budeme vedieť povedať až po diagnostike vozidla a nevieme ju automaticky určiť vopred bez návštevy pobočky.
 

Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.