Softvérové vyladenie závodného automobilu na mieru

 • Zavodne specialy
  01
 • Zavodne specialy
  02
 • Zavodne specialy
  03
 • Zavodne specialy
  04
 • Zavodne specialy
  05

perfektne nadstavený, odladený, odmeraný a pripravený špeciál

zavodne-specialy-02Firma Profituning neponúka svojim zákazníkom iba modifikácie sériových automobilov, ale aj úpravu na mieru, podľa vašich individuálnych požiadaviek a zámerov, ako sú hardvérové úpravy, výmeny a montáže turbodúchadiel, kompresorov, vačiek, piestov, ojníc, chladičov, výfukov a podobne, či už sa jedná o vlastné potešenie alebo o stavbu závodného automobilu.
 
Pokiaľ ste si na Vašom vozidle vymenili niektoré mechanické komponenty a auto nefunguje podľa Vašich predstáv je nevyhnutné nadstaviť alebo doladiť program manažmentu motora v sériovej riadiacej jednotke alebo dokonca riadiace jednotku vymeniť za plne programovateľnú.

Spoločnosť Profituning neposkytuje na svojich prevádzkach služby autoservisu a preto neponúka možnosť vybratia, výmeny alebo mechanického odstránenia z výfukového systému.
 
Neváhajte a kontaktujte nás, ak budeme môcť, radi Vám pomôžeme.
 

Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.