VW LUPO - Dieselový dragster


Profituning - postavil najrýchlejší diesel Európy - šprint na 1/4 míle za fantastických 11.795 s

Lupo bol malý úsporný automobil nemeckej automobilky VW. Profituning dokázal skoro nemožné, za rok stavby dokázal získať prestížne prvenstvá na viacerých pretekoch na 1/4 míle v strednej Európe. Prvé miesta získal v Maďarsku, Českej republike, ale najmä niekoľkokrát doma na Slovensku. Dokázal pokoriť tri roky čakajúci šprintérsky rekord SR pod 12 sekúnd. S časom 11,795 si ho dokázal udržať necelých 30 minút. A následne ho odovzdať Waldovi - ďalšiemu upravenému vozidlu Porsche s úpravou od firmy TechArt. Tí na 1/4 míle získali čas 11,295.

 
Profituning preteká s automobilom na 1/4 míle, aby v Európe posunul časové a výkonové hranice s dieselovým motorom a na to, aby propagoval chiptuningové know-how pred širokou verejnosťou.

Garážový projekt VW Lupo si to jednoznačne zaslúži. Pracovalo na ňom veľa moto-nadšencov a darovali mu viac, ako len prácu, odovzdali mu svoje srdcia.
Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.