Zvýšenie výkonu osobných a nákladných automobilov, autobusov a pracovných strojov

  • Zvysenie vykonu
    01
  • Zvysenie vykonu
    02
  • Zvysenie vykonu
    03

Chiptuning - moderný spôsob zvýšenia výkonu, úspory paliva a efektivity nákupu

zvysenie-vykonu-02Firma Profituning neponúka svojim zákazníkom maximálny výkon za cenu minimálnej životnosti, práve naopak, snaží sa iba posunúť výkonové rezervy.
 
Oveľa väčší dôraz kladieme na optimálne zvýšenie výkonu pri zlepšení dynamiky a celkového chodu motora. V mnohých prípadoch sa dokonca spotreba paliva, pri dodržaní rovnakého spôsobu jazdy, po úprave zníži.

Optimalizujeme výkon motora na bezpečné hodnoty, pri ktorých ponúkame zákazníkom bezpečné jazdenie bez akýchkoľvek obmedzení. Po úprave môžete jazdiť rovnakým štýlom jazdy ako pred úpravou. Niektoré predávané modely automobilov sú dokonca vedome softvérovo znížené, aby si na trhu obhájili svoju zníženú cenu. Prečo pri kúpe neušetriť a dopriať si plný výkon, ktorý motor ponúka?

TA3 - Autotuning

JOJ - Relácia Autosalón

CHIPTUNING - Čo to vlastne je?

Chiptuning alebo tiež chipovanie riadiacej jednotky je úprava, pri ktorej sa optimalizáciou softvéru v riadiacej jednotke motora menia alebo pozmeňujú parametre motora. Takými to parametrami môžu byť množstvo, dĺžka alebo  uhol vstreku paliva, plniaci tlak a iné.

Úpravou programu riadenia motora je možné zvýšiť výkonu a/alebo krútiaci moment až do 35 %. So zvýšením výkonu a krútiaceho momentu môže dôjsť a častokrát aj dochádza ku zníženiu spotreby až do 15 %.
 
Výrobcovia automobilov vyrábajú sériovo identické motory, ktoré následne softvérovo upravujú do rôznych výkonnostných tried, aby uspokojili rôzne požiadavky svojich zákazníkov, ktorí sa častokrát rozhodujú aj na základe poplatkov poisťovní za poistenie motorových vozidiel alebo cestných daní, ktoré sa odvíjajú práve od výkonu vozidla.

Ďalšími dôvodmi zníženia výkonu vozidiel priamo výrobcom môžu byť nejednotné geografické prostredie alebo iné podmienky prevádzky vozidiel, ako sú kvalita pohonných hmôt, dĺžka servisných intervalov. Úprava výkonu motora - chiptuning Vám životnosť motora a ani žiadnych iných rotujúcich a pohyblivých častí nepredĺži, ale zodpovedná úprava od spoločnosti Profituning Vám ponúka profesionálnu a zodpovednú úpravu, z ktorej sa budete Vy aj Vaše vozidlo dlhodobo a bez starostí tešiť.

TURBO DIESEL

Najlepšie výsledky dosiahneme na prepĺňaných vznetových motoroch

TURBO BENZÍN

Váš automobil môže jazdiť s ďaleko lepšími výkonovými parametrami

OSTATNé motory

Pomôcť Vám vieme aj s hladkým, plynovým alebo hybridným motorom
Štandardne je softvér v riadiacej jednotke motora nastavený, že využíva výkon motora na 60% až 80% jeho konštrukčných vlastností. Vďaka tomu je možná optimalizácia softvéru bez výrazného, alebo dokonca bez žiadneho, zníženia životnosti motora.
 
Vozidlo po úprave jazdí nie len výkonnejšie, ale aj pružnejšie, zníži alebo dokonca sa odstráni oneskorená reakcia zošliapnutia akceleračného pedálu a odozvy motora, pri automatických prevodovkách sa minimalizujú hluché – nerozhodné režimy a krútiaci moment sa posunie do nižších otáčok.

Preto môžeme povedať, že úpravou softvéru v riadiacej jednotke motora – chiptuning – sa zvýši bezpečnosť, nakoľko existujú kolíznych situáciách, pri ktorých sa nárast výkonu a krútiaceho momentu obzvlášť zíde – kritické predbiehanie, okamžité vyhnutie sa miesta prípadnej zrážky a podobne.
Zvýšenie výkonu je naším cieľom

Zvýšenie výkonu je naším cieľom

Zároveň jeho spoľahlivosť je pre nás prvoradá
Vaše autá budú výkonnejšie, ale stále bezpečné
V- MAX

V- MAX

Alebo tiež známe, ako MAX-Velocity
Zvýšenie softvérom blokovanej maximálnej rýchlosti

Vedeli ste, že úprava výkonu motora životnosť áut nepredlžuje?

Dobrá úprava od spoločnosti Profituning však životnosť automobilu žiadnym zásadným spôsobom neskracuje.

Tak, ako Vám chipovanie nepredĺži životnosť automobilu, tak Vám ani žiadna chiptuningová firma nemôže predĺžiť záruku, ktorú stanovil výrobca. Firma Profituning ponúka svojim zákazníkom záruku na technický stav, ktorá trvá počas záručnej doby, ktorú stanovil výrobca automobilu. Pre automobily, ktoré sú po záručnej lehote, Vám Profituning ponúka záruku na softvér a súčasne aj záruku na vykonanú úpravu. 

Upravovať sa môžu iba tie automobily, ktoré sú v dobrom technickom stave a v dobrej kondícii. Profituning neupravuje automobily, ktoré nespĺňajú výkonovú toleranciu ±12 % nominálneho výkonu.
 

 
Výber vozidla

profituning-chiptuning-kamiony

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na kamiónoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú kamióny a ťahače, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.

Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ján Cehula - 0918 65 65 37
Ivan Šoltýs - 0905 248 460

Traktor

Važení klienti, ponúkame Vám možnosť zvýšenia výkonu aj na priemyselných strojoch a stavebných mechanizmoch.

Jednoznačne najčastejšie upravovaným strojom sú traktory, na ktorých dosahujeme skvelé a spoľahlivé výsledky. Nárast výkonu a krútiaceho momentu je vždy individuálny a zaleží od konkrétneho typu vozidla alebo stavebného stroja.


Všetky bližšie informácie Vám rád poskytne
Ivan Šoltýs - 0905 248 460
Ján Cehula - 0918 65 65 37

V prípade, že sa v našej databáze Vaše vozidlo nenachádza, môže to znamenať, že Vami vybrané vozidlo zatiaľ nebolo pridané do nášho systému alebo jeho úpravu neponúkame. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.